LEGO SYSTEM. 1950/60-tal, System i lek.

3600674. LEGO SYSTEM. 1950/60-tal, System i lek.

Originalkartong 23,5 x 20 cm.

Bruksslitage, delar kan saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalkartong 23,5 x 20 cm.

Antal besök: 1 067