MC-Ordinans Jacka, Oljon skinnvaror Malung, 1900-tal.

3600672. MC-Ordinans Jacka, Oljon skinnvaror Malung, 1900-tal.

STL 52 (Jacka)
STL 54 (Byxor)
Militaria.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

STL 52 (Jacka)
STL 54 (Byxor)
Militaria.

Slitage.

Antal besök: 882