KISTA, 1800-tal.

KISTA, 1800-tal.
360066. KISTA, 1800-tal.

Plant lock, längd 100, bredd 62, höjd 47 cm.

Slitage, skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
360066. KISTA, 1800-tal.

Slitage, skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 615