FICKUR, silver, Schweiz, 1900-tal.

360048. FICKUR, silver, Schweiz, 1900-tal.

Graverad dekor.
Boett stämplad IXL, 800.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Graverad dekor.
Boett stämplad IXL, 800.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 506