BYRÅ, trä, 18/1900-tal.

BYRÅ, trä, 18/1900-tal.
360043. BYRÅ, trä, 18/1900-tal.

Fyra lådor. Översta lådan innehåller fyra mindre lådor, fronten går att fälla ner som skrivklaff.
Kraftig böjd nyckel medföljer.
Längd 89,5 cm.
Totalbredd 52 cm.
Höjd 91 cm.

Bruksslitage, delvis solblekt, fanérskador, sprickor, enstaka listsläpp (lösa lister medföljer).

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 89,5 cm.
Totalbredd 52 cm.
Höjd 91 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 350