INEZ MARTHA JOHANSSON. Kustlandskap, olja på duk, signerad samt daterad -72.

360008. INEZ MARTHA JOHANSSON. Kustlandskap, olja på duk, signerad samt daterad -72.

84,5 x 57 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

84,5 x 57 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 319