FIGURIN, ponny, porslin, Royal Copenhagen, 1900-tal.

35999. FIGURIN, ponny, porslin, Royal Copenhagen, 1900-tal.

Längd ca 15 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 15 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 122