AFFISCHER, 10 st, dragspel, 1900-talet.

3599825. AFFISCHER, 10 st, dragspel, 1900-talet.

Mått ca 30 x 20 cm, 40 x 50 cm.

Slitage.

Tema

Ronnie Tysklinds dragspelssamling

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Tema

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 391