OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt av Karin Lundberg. Olja på duk, signerad och daterad Klotz D. 1923.

3599819. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt av Karin Lundberg. Olja på duk, signerad och daterad Klotz D. 1923.

175 x 58 cm.

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

175 x 58 cm.

Färgbortfall.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 1 340