LISA LARSON. "Dora", figurin.

LISA LARSON. "Dora", figurin.
3599465. LISA LARSON. "Dora", figurin.

delvis glaserad, lergods. Signerad undertill samt etikettmärkt. Höjd ca 27 cm.

Bruksskick.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 384