TAKKRONA, glas/mässing med prismor, troligen 1900-talets mitt.

359918. TAKKRONA, glas/mässing med prismor, troligen 1900-talets mitt.

Totalhöjd 70 cm.

Bruksslitage, smuts, prismor ej genomgångna, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 70 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 665