BÄGARE samt KANNA, silver, 1812 resp, 1827. Vikt 190 gram.

359905. BÄGARE samt KANNA, silver, 1812 resp, 1827. Vikt 190 gram.

Bägare med gravyr. Kanna med godronnerad nederdel. Invändigt förgylld. Höjd 7 samt 10 cm.

Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklor.

Antal besök: 1 022