POTTA, emalj, 1800/1900-tal.

POTTA, emalj, 1800/1900-tal.
359876. POTTA, emalj, 1800/1900-tal.

Blomdekor. Höjd 30 cm.

Lagningar samt bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blomdekor. Höjd 30 cm.

Lagningar samt bucklor.

Antal besök: 1 113