SOFFA, Karl-Johan 1800-tal.

359865. SOFFA, Karl-Johan 1800-tal.

Björk. Stoppad sits och rygg. Längd 162 cm.

Slitage. Del till skadad fot medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 100