SOFFA, Bröderna Andersson. 1960-tal.

359854. SOFFA, Bröderna Andersson. 1960-tal.

Ben och detaljer av teak. Lösa plymåer. Längd 210 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 082