OKÄND KONSTNÄR, 1900-TAL. Göteborgs hamn. Olja på duk, signerad Pospil.

35982. OKÄND KONSTNÄR, 1900-TAL. Göteborgs hamn. Olja på duk, signerad Pospil.

66x84 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

66x84 cm.

Antal besök: 1 722