SKRIVBORD, funkis, 1930-40-tal.

359784. SKRIVBORD, funkis, 1930-40-tal.

Längd 119 cm. Bredd 65 cm. Höjd 75 cm
Medföljer fast monterad pennvässare.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 975