Sherryglas, "Prince", Göran Wärff, Kosta Boda, höjder mellan 12-12,5 cm
Glas, Kosta, höjd ca 10,5 cm
Glas, höjd 6,5 cm
Skålar, höjder mellan 6-10 cm.
Ålders samt bruksslitage.
Två glas med nagg.
Glas, Kosta, höjd ca 10,5 cm
Glas, höjd 6,5 cm
Ålders samt bruksslitage.
Två glas med nagg.