GLASFÖREMÅL, 18 delar, 1900-tal.

359752. GLASFÖREMÅL, 18 delar, 1900-tal.

Sherryglas, "Prince", Göran Wärff, Kosta Boda, höjder mellan 12-12,5 cm
Glas, Kosta, höjd ca 10,5 cm
Glas, höjd 6,5 cm

Skålar, höjder mellan 6-10 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Två glas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas, Kosta, höjd ca 10,5 cm
Glas, höjd 6,5 cm

Ålders samt bruksslitage.
Två glas med nagg.

Antal besök: 967