BECK & JUNG, utställningsaffisch.

3597503. BECK & JUNG, utställningsaffisch.

"Computer Graphics", signerad och daterad 1981.62x87 cm.

Ej examinerad ur ram. spricka på glaset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 199