LJUSSTAKAR, 2 par, samt TENNTALLRIKAR, 8 st, 1900-tal.

359744. LJUSSTAKAR, 2 par, samt TENNTALLRIKAR, 8 st, 1900-tal.

Ett par gulmetall-ljusstakar, höjd 15 cm.
Ett par nysilverljusstakar, höjd 17,3 cm.
Tenntallrikar, diameter 17,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 079