FAT, Bo Fajans, Ewald Dahlskog, 1900-talets andra fjärdedel.

359739. FAT, Bo Fajans, Ewald Dahlskog, 1900-talets andra fjärdedel.

Signerad ED (Ewald Dahlskog).
Diameter 33,3 cm.

Bruksslitage, liten nagg på fotring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad ED (Ewald Dahlskog).
Diameter 33,3 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 539