Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
SALVADOR DALI. Efter. Ur Divina Commedia. Färglitografi, signerad.
359710. SALVADOR DALI. Efter. Ur Divina Commedia. Färglitografi, signerad.
26 x 19 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
26 x 19 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
1 061