SALVADOR DALI. EFTER. Ur Divina Commedia. Färglitografi, signerad.

359710. SALVADOR DALI. EFTER. Ur Divina Commedia. Färglitografi, signerad.

26 x 19 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 19 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 226