STOP, fajans, Delft, Holland, 1700-tal.

359704. STOP, fajans, Delft, Holland, 1700-tal.

Handmålad dekor i underglasyrblått.
Höjd 23 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.

Antal besök: 2 070