FÅTÖLJ med fotpall, conform.

FÅTÖLJ med fotpall, conform.
3596762. FÅTÖLJ med fotpall, conform.

Märkt Conform
Höjd ca 104 cm
Bredd ca 79 cm
Djup ca 83 cm
Sitthöjd ca 44 cm
Pall
Höjd ca 39 cm
Bredd ca 50 cm
Djup ca 37 cm.

Bruksslitage, repor & märken, skada klädseln, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Conform
Höjd ca 104 cm
Bredd ca 79 cm
Djup ca 83 cm
Sitthöjd ca 44 cm
Pall
Höjd ca 39 cm
Bredd ca 50 cm
Djup ca 37 cm.

Antal besök: 882