KOPPARFÖREMÅL, 3 delar, 1800-tal.

359672. KOPPARFÖREMÅL, 3 delar, 1800-tal.

Kopparkruka, behållare med tapp och hink.

Skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och lagningar.

Antal besök: 811