FIGURIN och LJUSSTAKE, porslin. Goebel, 1900-tal.

359575. FIGURIN och LJUSSTAKE, porslin. Goebel, 1900-tal.

Höjd ca. 10.5 samt 21.5 cm.

Katt med retuscherat nagg på öra. Senare svans.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 10.5 samt 21.5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 783