MATGRUPP, 7 delar, "Axet". Gustavianskt stil. 1900-tal.

359570. MATGRUPP, 7 delar, "Axet". Gustavianskt stil. 1900-tal.

4 stolar. Bord diameter 110, höjd 73 cm. 2 iläggskivor 33 samt 50 cm. Skivan som är 33 cm är aning avvikande i modell, men passar i mått och infattning.

Bruksslitage, fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 678