SKÅP, "äpplet" jugend.

SKÅP, "äpplet" jugend.
3595567. SKÅP, "äpplet" jugend.

bredd ca 140 cm, höjd ca 160 cm, djup 52 cm.

Bruksslitage, märke, repor, kant skavmärke på kant, glas löst (medföljer).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 478