SLAGBORD, "Åre", Hillerstorp, 2000-tal.

3595331. SLAGBORD, "Åre", Hillerstorp, 2000-tal.

Höjd 73 cm, mått med nedfällda skivor 20x70 cm, mått med uppfällda skivor 135,5x70 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 478