DRAGSPEL, Import, Erik Ekberg - Göteborg.

3595193. DRAGSPEL, Import, Erik Ekberg - Göteborg.

50 x 22 x 36 cm.

Slitage. skador.

Tema

Ronnie Tysklinds dragspelssamling

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 22 x 36 cm.

Slitage. skador.

Tema

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 341