DRAGSPEL, E.Ekberg, Göteborg, Import.

3594996. DRAGSPEL, E.Ekberg, Göteborg, Import.

47 x 21 x 36 cm.
Brickmärkt Amerikanska dragspelscentralen Ragnar Sundqvist Stockholm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 21 x 36 cm.

Slitage, skador.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 340