LÄSKBACK med flaskor, 1900-talets första hälft.

3594914. LÄSKBACK med flaskor, 1900-talets första hälft.

58x42 cm, höjd 23 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

58x42 cm, höjd 23 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 339