KARUSELLBOKHYLLA, engelsk stil, 1900-tal.

3594683. KARUSELLBOKHYLLA, engelsk stil, 1900-tal.

43x44 cm, höjd 77 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

43x44 cm, höjd 77 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 766