SEKRETÄR, senbarockstil, 1900-tal.

359466. SEKRETÄR, senbarockstil, 1900-tal.

Längd 89, djup 33, höjd 93 cm.

Slitage ,repor, fanerskador/sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 575