EN MODERN FÖRGYLLD RAMSPEGEL.

EN MODERN FÖRGYLLD RAMSPEGEL.
3594140. EN MODERN FÖRGYLLD RAMSPEGEL.

Med dekorativ ram i bladstil och avfasad kantspegelplatta. Upphängd från hängande kedjor. 75 cm x 60 cm.

Allmänt slitage med vissa märken, repor och små förluster. Kan göra med en ren. Se bilder online.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 239