HEINRICH ROEPSTORFF. Skrivbord, teak och stål, 1950/60-tal, Danmark.

3594040. HEINRICH ROEPSTORFF. Skrivbord, teak och stål, 1950/60-tal, Danmark.

Mindre skrivbord i teakfanér med ben och lådbeslag i stål. Två utdragslådor.
Mått: längd 90, djup 50, höjd 68 cm.

Omfattande bruksslitage, repor och märken, lådfronter med faneravslag. Hurts med skruvhål. en bentass sakans.

Gör en kostnadsfri värdering!

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 475