STOLAR, 6 stycken, ek, barockstil, 1900-talets första hälft.

359392. STOLAR, 6 stycken, ek, barockstil, 1900-talets första hälft.

Skulpterad plysch.

Bruksslitage samt smärre sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skulpterad plysch.

Antal besök: 438