Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Skulptur
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Facit MCMXLIX" Signerad A E Lindskog.
35935. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Facit MCMXLIX" Signerad A E Lindskog.
80 x 50 cm.
Mindre kantskador.
Gör en kostnadsfri värdering!
80 x 50 cm.
Mindre kantskador.
Garpenhus Auktioner
2 934