OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Facit MCMXLIX" Signerad A E Lindskog.

35935. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Facit MCMXLIX" Signerad A E Lindskog.

80 x 50 cm.

Mindre kantskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 50 cm.

Mindre kantskador.

Antal besök: 2 933