RIDDARUTRUSTNING, 4 delar, korsriddare, 1900/2000-tal.

359308. RIDDARUTRUSTNING, 4 delar, korsriddare, 1900/2000-tal.

Hjälm, 2 svärd, tabard.

Slitage, rost, fläckar. Hack på svärd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hjälm, 2 svärd, tabard.

Antal besök: 5 487