GERHARD KARLMARK. "I handelsboden" Färglitografi. Signerad och numrerad Originallito.

359286. GERHARD KARLMARK. "I handelsboden" Färglitografi. Signerad och numrerad Originallito.

Bildmått 43x53, ram 60x72 cm.

Gulnad, ej examinerad ur ram.

Gerhard Karlmark (1905–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 43x53, ram 60x72 cm.

Gulnad, ej examinerad ur ram.

Gerhard Karlmark (1905–1976)

Antal besök: 1 581