TRÄGUBBAR, 11 st. Snidat samt bemålat trä, 1900-tal.

359273. TRÄGUBBAR, 11 st. Snidat samt bemålat trä, 1900-tal.

11 trägubbar varav 8 signerade.
Höjd 12,5 - 26 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12,5 - 26 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 236