ORIENTALISK MATTA, Hachlon Afghan, semiantik, 208 x 142 cm.

359263. ORIENTALISK MATTA, Hachlon Afghan, semiantik, 208 x 142 cm.

roströda färger.

Slitage, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

roströda färger.

Slitage, lagningar.

Antal besök: 752