TIDNINGSHYLLA, samt telefonhylla, stringmodell, 1950/60-tal.

359259. TIDNINGSHYLLA, samt telefonhylla, stringmodell, 1950/60-tal.

Tidningshylla med kulfötter. Längd 43, höjd 60 cm
Telefonhylla, teak och metall. Längd 33, bredd 19, höjd 17 cm.

Tidningshyllans översta plan med fläckar på undersidan, bruksslitage, telefonhyllan med färgbortfall på metallstommen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 041