LJUSSTAKAR, ett par, nysilver, rokokostil, 1900-tal.

359255. LJUSSTAKAR, ett par, nysilver, rokokostil, 1900-tal.

Ljusstakar, stämplade CRG NS, höjd 20 cm.

Smärre repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor och slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 793