SPECERIBURKAR 14 st, flintgods, "Veranda", Gefle.

359206. SPECERIBURKAR 14 st, flintgods, "Veranda", Gefle.

34 x 56 cm.

Omfattande slitage och skador, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 56 cm.

Antal besök: 669