BAROMETER, trä, skuren dekor ,1900-tal..

359155. BAROMETER, trä, skuren dekor ,1900-tal..

Höjd ca 46 cm.
Barometer med termometer, dekor av blad.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 46 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 2 588