MICHAEL KIHLMAN. Stadsvy, etsning, signerad och numrerad.

3591484. MICHAEL KIHLMAN. Stadsvy, etsning, signerad och numrerad.

Dagmått: 12,5 x 14,5 cm
Rammått: 29 x 32,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått: 12,5 x 14,5 cm
Rammått: 29 x 32,5 cm.

Antal besök: 245