SERVERINGSSKÅP, ek, 1930/40-tal.

359090. SERVERINGSSKÅP, ek, 1930/40-tal.

Längd 94, bredd 45,5, höjd 96 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 124