SKEPPSKLOCKA. Mässing. Märkt 1888. 1900-tal.

3590743. SKEPPSKLOCKA. Mässing. Märkt 1888. 1900-tal.

Höjd ca 16,5 cm.

Repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 16,5 cm.

Repor, märken.

Antal besök: 655